Domů Katalog produktů Stříhání a ohraňování plechů

Stříhání a ohraňování plechů

Všem klempířům, kovodělníkům zámečníkům z okolí Náchoda nebo i celého Královéhradeckého kraje nabízíme:

Stříhání plechůHydraulické nůžky

Stříhání plechů se provádí na hydraulických tabulových nůžkách HGL 3100 x 6 s kyvným beranem. Výrobce DK Machinery. Nůžky jsme zakoupili nové v roce 2011. Přesný střih garantuje digitálně nastavovaný motorický doraz a sada dolních a horních břitů ze slitiny odolného materiálu. Plechy jsou stříhány s přesností 0,1 mm. Maximální střižná délka plechu je 3100mm. Tloušťka plechu může být až 6mm.

Ohýbání plechů

Plechy ohýbáme na novém stroji APHS 3106 x 130 od DK Machinery zakoupeném v roce 2011. Jedná se o CNC hydraulický ohraňovací lis s pracovní délkou 3100mm, na kterém pro vás naohýbáme plechy o maximální tloušťce 6mm (přesné rozměry jsou uvedeny v této tabulce). V extrémních případech je možné ohnout i plech o tloušťce 8mm. Řídící jednotka stroje počítá polohu pomocí přesných lineárních pravítek. Tato jednotka také ovládá nezávislé hydraulické válce, které zajišťují dokonalé upevnění plechu při ohýbání.

Povrchová úprava

Vaše ohraněné výrobky ošetříme na požádání základní antikorozní barvou a dále nastříkáme nebo naválečkujeme vysoce kvalitní polyuretanovou barvou značky Tikkurila a to v libovolném odstínu RAL.

Doprava do místa vaší provozovny

AutoZa dopravu materiálu účtujeme částku 10 Kč/km. Vzdálenost si můžete zjistit např. na www.mapy.cz,

Start: Luční 31 Náchod,
Cíl: Místo, kam si přejete materiál dodat.


Dotazy, poptávky nebo technické výkresy směřujte prosím na email ohranovani@moravekcz.cz.