Domů O nás

O nás

Historie

Tradice firmy Morávek CZ sahá až do roku 1989. Firma tehdy začala být provozována jako živnost v budově bývalé sokolovny v obci Dolní Radechová na náchodsku. S rostoucí výrobou nebylo už možné dále pokračovat v těchto malých prostorech. V roce 1995 jsme začali Výrobní halainvestovat do nových výrobních prostor a firma se rozšířila. Na podzim roku 2000 jsme úspěšně absolvovali první požární zkoušky ve zkušebně Pavus ve Veselí nad Lužnicí a na základě výsledků se rozvinula výroba protipožárních dveří a vrat. Protože nám neustéle přicházelo velké množství poptávek po výrobcích z hliníku, rozhodli jsme se rozšířit náš výrobní program o hliníkové uzávěry a výplně. Tím se samozřejmě zvýšily nároky na prostor. V roce 2005 se provedla rekonstrukce a rozšíření objektu v Náchodě.

Současnost

Na začátku roku 2011 byla dokončena druhá etapa rekonstrukce objektu a v nových prostorách se instalovali stroje pro zpracování materiálu. Na jaře roku 2011 jsme dosáhli velkého úspěchu, kdy jsme úspěšně absolvovali zkoušky na hlukovouVýrobní hala - interiér odolnost dveří. Naše ocelové dveře prokázaly útlum hluku Rw = 47 decibelů, což je řadí mezi jedny z dveří s nejvyšším útlumem v ČR.

Budoucnost

V nadcházejících letech bychom rádi opět rozšířili náš areál a navýšili tak výrobní kapacity. Z hlediska kvality našich výrobků průběžně investujeme do nových technologií a vývoje.

Kontakt

mapa.png, 40kB ukázat na mapě

Morávek CZ, s.r.o.
Luční 31
Náchod - Bražec
PSČ 547 01
+420 491 420 470 moravek@moravekcz.cz

Kontaktuje nás!